Mama i dziecko

Mama i dziecko

Zarówno Mamy, jak i dzieci potrzebują szczególnej dbałości o ich właściwą dietę oraz pielęgnację ciała, tak by były one dopasowane odpowiednio do potrzeb i kondycji skóry oraz organizmu. Z tego powodu w naszych Delikatesach Bocheńskich została wyszczególniona kategoria Mama i dziecko, w której znajduje się:

  • żywność dla dzieci,
  • produkty do pielęgnacji,
  • artykuły higieniczne, tj. pieluszki, pampersy i chusteczki,
  • środki czystości w postaci preparatów do prania ubranek.

Produkty odpowiednie dla Twojego dziecka

Skóra dzieci jest wyjątkowo delikatna, z tego powodu należy stosować łagodne preparaty zarówno do pielęgnacji, jak i do prania ubranek dziecięcych. Stosowanie artykułów z niepewnym składem, wyróżniających się mocnym działaniem należy unikać, gdyż mogą one przyczyniać się m.in. do powstawania różnych, groźnych alergii. W naszych delikatesach znajdziesz produkty hipoalergiczne, jak płyny do kąpieli, szampony, oliwki, kremy, chusteczki nawilżane, pieluchy, które nie podrażniają wrażliwej skóry dziecka.

Dla Mamy i kobiet w ciąży

Zarówno Mamy jak i kobiety w ciąży w naszym asortymencie znajdą produkty dedykowane specjalnie dla nich. W końcu bycie mamą czy też bycie w ciąży to wyjątkowy czas, kiedy należy dbać o całe ciało ze szczególną uwagą i delikatnością. W naszych delikatesach online posiadamy różnorodne kosmetyki, które pomogą w codziennej pielęgnacji, tak by skóra była odpowiednio nawilżona i piękna.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl